SON DAKİKA

Haber > Fatih Keleş’i Hırs Bastı!

Fatih Keleş’i Hırs Bastı!

12.04.2018 09:33:00

3 kez üst üste şampiyon olan Fatih Keleş hazırlıklarını Gümüşhane Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda sürdürüyor.

Avrupa Boks Şampiyonası’nda üç kez üst üste şampiyonluk kemerini alan boksör Fatih Keleş 19 Mayıs’ta yapılacak olan unvan koruma maçının hazırlıklarını Gümüşhane Üniversitesi’nde  sürdürüyor. 22 Aralık’ta Hamburg’da düzenlenen galada Keleş, Avrupa şampiyonluğu için çıktığı ringde güçlü rakibi Renald Garrido’yu yenerek, 3’üncü kez Avrupa Şampiyonluğunu elde etmişti.

19 Mayıs’ta Trabzon Beşirli Spor Salonu’nda yapılacak olan unvan koruma maçının hazırlıklarını Gümüşhane Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu dövüş salonlarında yapan Keleş, hedefinin Dünya Şampiyonluğu olduğunu dile getirdi. Keleş, “19 Mayıs 2016 tarihinde de profesyonel Avrupa Şampiyonu oldum. Önümde unvanımı koruma maçım var”

“Bunun için de hazırlıklarımı Gümüşhane Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) spor salonunda sürdürüyorum. Buradaki imkânlar çok iyi, hocalarımızın da bana sağladığı imkânlar çok güzel. Hedefim 19 Mayıs’ta yapılacak unvan koruma maçını kazanıp, sene sonunda yapılacak olan Dünya Boks Şampiyonluğu’na katılmaktır” diye konuştu.

YORUMLAR

255

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap