BOKS GALASINI KAÇIRMAYIN

Trabzon’un bokstaki gururu Fatih Keleş’in de unvan maçına çıkacağı boks galasına sıyalı günler kalırken geceye Trabzon halkından büyük ilgi var

16.Mayıs.2018
BOKS GALASINI KAÇIRMAYIN

19 MAYIS CUMARTESİ

Trabzon’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda yapılacak olan dev boks maçları için geri sayım başladı. Ülkemizde düzenlenmiş olan en büyük galalardan birisi olmaya aday boks galasında, dünya devleri ringe çıkacak. Türk profesyonel boks tarihinin ilk ve tek dünya şampiyonu Fırat Arslan, Avrupa Şampiyonlarımız Fatih Keleş ve Ali Eren Demirezen, hızlı bir yükselişe geçen Hüseyin Cinkara, Alman Mario Daser ile ülkemizin yetiştirdiği genç boksörleri ringe çıkacak.

KELEŞ’İN ÜNVAN MAÇI

Trabzon’un bokstaki gururu Fatih Keleş’in de kemer maçına çıkacağı gecede Trabzonlu boks severleri galaya davet eden antrenörü Nazım Dalkıran, “19 Mayıs Cumartesi günü tüm Trabzon halkını bu galaya bekliyoruz. Bir çok Avrupa Ülkesinden 60 sporcu ringe çıkacak. 2 Aylık bir hazırlık döneminin sonuna geldik. Ekonomik olarak yeterli desteği siyasilerden alamamışsak da organizasyonu aksatmıyoruz. Trabzon halkını Fatih Keleş’i desteklemeye bekliyoruz” diye konuştu.