• Aboneliğim Nasıl Başlar?

  Aylık, 3 Aylık, 6 Aylık veya Yıllık Abonelik satın alma işleminizin tamamlanmasını takiben Aboneliğiniz anında aktif olur. Hemen gazetenizi okumaya başlarsınız.

 • Kredi kartı yöntemi, havale kadar güvenli mi?

  Kullandığımız sistem ve altyapıda, kredi kartı ile yapacağınız ödemeler teknolojinin sağladığı son güvenlik sistemleriyle yapılandırıldığından havale yapmak kadar güvenlidir. Kredi kartı ile ödeme yapmak sizi daha az yoracak ve zaman kazandıracaktır. İnternetten kredi kartı ile ödeme yaptığınızda kurum personeli dâhil kimse kart bilgilerinizi göremez ve ulaşamaz. Sitemiz şu anda dünya güvenlik standardı olan 128 bit şifreleme teknolojisini kullanmaktadır. Elektronik ödeme sırasında yapılan tüm işlemler sistemimiz sayesinde kayıt altına alınmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir problem anında veya aldatma teşebbüsünde kayıtlarımızdan geri dönerek konuyu çözmek için tüm bilgilere derhal ulaşılmaktadır.

  Kredi kartınızdan tahsilât sırasında bir hata yapılırsa siz bize ulaştıktan sonra hata derhal düzeltilir ve ispatlanabildiği sürece sizin beyanınız esas alınır. Bakiyeniz yeterli olmazsa, ya da bilgilerinizi yanlış girmişseniz, sistemimiz bizi uyarır ve verdiğiniz telefonlardan hemen size ulaşırız.

 • Aboneliğim bittiği zaman üyeliğim benim kontrolüm dışında yenilenir mi?

  Aboneliğinizin bittiğinde tarafınıza eposta gelecek ve aboneliğinizi yenileyip yenilemeyeceğiniz bilgisi istenecektir. Aboneliğinize devam etmek istiyorsanız, Hesabım Bölümünde yer alan "Abonelik Uzat" bölümüne tıklayarak satın alma işlemlerini kendiniz tamamlarsınız. Sizden habersiz kredi kartı bilgilerinizin tekrar kullanılma ihtimali yoktur ve siz talep etmedikçe aboneliğiniz yenilenemez.

 • Kredi kartım ile abonelik ödemesini nasıl yapabilirim?

  Hesabım Bölümünden E-Gazete Abone Ol veya E-Gazete Abonelik Uzat bağlantılarından birine tıklayarak yeni talebinizi oluşturabilir ve Kredi Kartı Ödeme yöntemini seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Faturam Ne Zaman Elime Ulaşır?

  Abonelik alımı yapılan ayın sonlarına doğru faturanız adresinize olacaktır.