İçimiz kan ağlıyor

12.Şubat.2018

Bu cennet ülkemiz ezelden beri dış ve iç düşmandan çok çekti.

Dışarıdan olduğu kadar içerideki hainlerle bir olup bizi bitireceklerini sanan bu asalaklar Türklerin kim olduğunu tarih kitaplarından da okumamışlar galiba. Ama eninde sonunda anlayacaklarından hiç şüphem yok.

Yıllarca yaptıkları kalleşliklerle bizi sindirmeye çalışanlar bilmezler ki biz bu mücadeleden edindiğimiz tecrübelerle gücümüze güç katıyoruz. Ulu önder Atatürk’ün "Yurtta sulh cihanda sulh" sözünü şiar edinsek de illa bizi savaş meydanlarına çekmek isteyenlerin soyunu kurutacağımıza ant içtik. Her Türk evladı bu mücadeleden kaçmaz, aksine en önde safta yer alır.

Bunun en canlı örneğini 15 Temmuz'da görmedik mi? Atatürk’ün işaret ettiği gibi dini kullanarak insanları kandırıp ülkemizi ele geçirmeye çalışanların akıbeti ortadayken bu hainlere diyeceğim şu ki, Türkiye Cumhuriyeti'nden bırakın toprak taş alamazsınız taş! Bunu o kalın kafanıza sokun!

Şehit olan askerlerimize gelince… Allah onlara merhamet eylesin, mekanlarını cennet eylesin. Şehit ailelerinin acısının yanında bizimkisi hafif kalır.

Her zaman barıştan yana olsak da bizi her daim kışkırtmayı deneyen düşmanlara askerimiz Afrin'den cevap veriyor.

Her taşın altından Amerika çıkmasına rağmen bu devletin işi aptallığa vurması, topu taca atması artık sıktı, hayvan terli, yemiyor artık. Ya yanımızda olacaksın ya da karşımızda. Varsa bir sıkıntı ortaya koyup açık konuşman gerekmez mi? Öyle kapalı kapılar arkasında, sokak serserileriyle yaptığın pazarlıklarla hiçbir yere varamazsın. Gün gelir o kullandığın maşalar gelip seni de vurur. Öyle uzaktayım diye güvende olduğunu sanma.

Bu milli meselede siyasete de büyük iş düşüyor. Bu, hükümet meselesi değil milli mesele. Böyle bir durumda iktidarda kim olsa aynısını yapardı. Bu iradeyi gösteremeyen de giderdi. Bu millet nerede ne yapılacağını çok iyi bilir. Tek yumruk olursak işimiz çok daha kolay olacaktır. Bu birliktelik için zaman kaybetmeden çaba sarfetmek gerekir. Sen ben değil biz olma zamanı, bilmem anlatabildim mi?

Son olarak da şunu söylemek isterim ki, her alanda olduğu gibi savunma alanında da bilim ve teknolojiye yatırım yapmamız yadsınamaz bir gerçekse bunu hayata geçirmemiz için vakit kaybetmemeliyiz. Bu işin lafta kalmaması dileğiyle kalın sağlıcakla...