Emniyet Müdürü Fahri Aktaş

02.Ocak.2018

Giresun Emniyet Müdürü Sayın Fahri Aktaş, gerek beyefendi kişiliği, gerek devlet adamlığı, görev aşkı ve çalışkanlığı ile yanıltmadı.

Giresun’da göreve başladığı ilk günlerde kaleme aldığım yazımda Giresun’un ne kadar şanslı olduğunu dile getirmiştim. Geçen süreçte gerçekten de öyle olduğunu hep birlikte gördük.

Değerli insanlar değerleriyle anılır.

Sayın Müdür de ilk geldiği günden bugüne tüm değerleri hak ediyor. Giresun’da emniyet teşkilatını kısa sürede kavrayarak aktive ederek, sürekli bir görev adamı olduğunu, bunu yaparken de çalışma arkadaşlarının ve halkın takdirini kazanmasını bildi. Sürekli görev başında polisin sıcak ve güven veren yüzünü ortaya koymasını bilen Sayın Müdür, tüm operasyon ve uygulamaları bizzat yöneterek ve takip ederek, Giresun’da huzur ve güvenin tesis edilmesini sağladı. Uyumlu çalışmasıyla tüm çalışma arkadaşlarının da güvenini ve saygısını kazanırken, bir yandan da sürekli sosyal etkileşimlerde bulunarak, bürokrasinin ve halkın içinde gözükmeye özen gösterdi. Nerde bir toplantı ya da açılış olsa hazır bulunan Sayın Müdür, zor ve acılı anlarda da halkın içinde ve yanında bulunmaktan çekinmedi.

Giresun’un huzurlu ve güvenli bir şehir olduğunu, bu huzur ve güven ortamının devam etmesi için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini özellikle vurgulayan Sayın Müdür, toplumun her kesiminin önemli olduğunu belirterek, herkesi ve her kesimi kucaklamaya özen gösteriyor.

Bir kez daha tekrarlamakta fayda görüyorum; Giresun’da göreve başladığı günden itibaren bu ülkede yıllardır özlemi çekilen; devletin samimi yüzü, güven veren duruşu, hizmet ettiği insanına el uzatan, değer veren ifadesi olan Sayın Müdür ve onun nezdinde hizmet aşkıyla ve samimiyetle görev yapan tüm kamu görevlilerimizi tekrar sevgi ve saygıyla selamlıyor, başarılarının devamını diliyorum…