BU EVLATLARA GÜVENİN!

28.Haziran.2018

Çok yazdık, uyardık, çok dedik ama gazete sayfasında kaldı. Çokta hakaret işittuk. İş aslında bizimkisi, dahası şehrimin fırtınası. Puanın bir tanesini altı milyona maal etmişiz. Aynı sıra kulüpler bir milyon civarı. Ortada bir mallık varda kim, ne? Hocalar çok kazandı, menajerler piyango tutturdu ispatı yok ama başkan, yönetici şaibeli 6-7 sezon geçti sadece bordo mavi kaybetti.

Hesap sorulmaz böyle durumlarda. Kim kimden hesap soracak? Hepsi aynı merkezden geliyor. Ağaya ayıp olur. Öyle işte hırsızlığın ağası var bu ülkede. Çok profesyonel çalışıyorlar.Henüz tespit eden olmadı.

Ahmet başkan yapmış hesabı gelir gider arasında 170 milyon borç yazıyor. Vallahi helal olsun! Bu da bir şeydir nereden kazıklandığımız anlaşıldı hiç olmazsa.

Ey gidi Muharrem ne hale soktun bir tane kulübümüzü Hacı'sıyla, Sadri'siyle mutlu musunuz şimdi?

Yirmi kuruş etmeyen sahte futbolcuya, yirmi milyon garanti para. Gider mi uşak? Kim verir o parayı? Kaç sene Sosa'nın sözleşmesi? Kucka, Onazi? Ederinden fazla verdiğiniz her kuruş haram, zıkkım olsun. Engel olsun, bir şey olsun bir yerlerinden çıksın.

Anlaşılan o ki, insaflı bir başkan seçtik. Kendi parası gibi bakıyor Trabzonspor'un olmayan parasına. Hiç dolduruşa gelmeyin sayın başkan. Alsanız ne alacaksınız? Hubocan kadar, Uğur kadar, stoper altyapıda 1461'de yoksa kapatın orayı. Bu Yusuf, Abdülkadir
kulübün en değerli futbolcusu değil mi? Arkadaşları yok mu bunların? Yaş gruplarında tek başına mı oynuyorlardı?

Yüksek sözleşmeli futbolcular bitene kadar kimseyi almayın. Fırsattır Trabzonspor için uçurumdan önce son çıkıştır, biraz kendinize birazda bu toprakların evlatlarına güvenin.