'Değişim' için start verdi

Türkiye Seyahat Acentalar Birliği başkan adaylığını açıklayan Firuz Bağlıkaya ‘Değişim Hareketi’ sloganıyla yola çıktı ve acentalara yaşanan sorunlar için çözüm önerileri sundu.

08.Kasım.2017
'Değişim' için start verdi

Meryem AKGÜN

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. “Değişim Hareketi” sloganı ile yola çıkan Bağlıkaya, Trabzon’da turizm acenteleri ile buluştu. Trabzon’da Zorlu Grand Hotel’de turizm acenta temsilcilerinin de katıldığı kahvaltılı toplantıda, sektöre dair çok önemli açıklamalarda bulunan Bağlıkaya, meslektaşlarının sorunlarını dinledi. Bağlıkaya, acentaların mevcut sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini ve projelerini paylaştı.

MÜCADELE EDECEĞİZ

İlginin oldukça yoğun olduğu toplantıda Bağlıkaya, kaçak faaliyette bulunan acentalara göz yummayacaklarını, tur ve transfer süreçlerinde acentalara yaşatılan zorlukları ortadan kaldıracaklarını, havayolu şirketlerinin haksız fiyat politikalarıyla mücadele edeceklerini söyledi. Bağlıkaya, “Bugün yaşadığımız sıkıntıları görmezden gelmem mümkün değil. Ben bu mesleğin içinde yetiştim. Sorunları ortadan kaldırıncaya kadar projelerimi dile getirmekten vazgeçmeyeceğim” dedi.