SON DAKİKA

Haber > Şok görüntüler! Dünyaca ünlü koladan fare çıktı!

Şok görüntüler! Dünyaca ünlü koladan fare çıktı!

23 Mart 2019 Cumartesi - 14:17

Türkiye de dahil dünyanın birçok ülkesinde satılan ve dünyanın en büyük kurumlarından biri olan ABD merkezli alkolsüz içecek şirketi, ölü fare şokunu yaşıyor.

1800'lü yıllarda üretimine başlayan alkolsüz içecek markasında ölü fare şoku yaşanıyor.

Olay 7 Mart’ta Fransa'nın kuzeyindeki Varenne-sur-Seine bölgesinde yaşandı.

İsminin Damien olduğunu söyleyen 34 yaşındaki adam, işten çıkıp eve gittiği sırada pizzanın yanında kola bazlı içeceği tüketti. Yemeğini bitirdikten sonra kolasından son bir yudum alan ve kutuyu atmaya hazırlanan adam kutunun içindekini görünce irkildi. Kutunun içine dikkatlice bakan adam kutunun içinde ufak bir pati görünce daha da yakından baktı ve bir fare ölüsünün kutunun içinde olduğunu söyledi.

Fransa'nın çok okunan gazetelerinden Le Parisien'e konuşan adam, "Hemen şirketi aradım ve benim derdimi dinlediler. Bir saat boyunca konuştuktan sonra bana 6'lı kola göndermek istediler. Daha sonra da farenin kutunun içine üretim sırasında girme ihtimali olmadığını söylediler" ifadesini kullandı.

Şirketin kutuyu incelemek için istediğini de dile getiren Damien, "Bu kutuyu vermek istemiyorum çünkü bu yaşadıklarımın tek kanıtı. Kola kutusunu buzdolabında saklıyorum" dedi.

Yaşadıklarından sonra sağlık durumundan endişe ettiğini söyleyen adam hastanede 21 günlük müşahade altında olduğunu da vurguladı. Doktorlar, farenin sıvılarından kaynaklanan rahatsızlıkları ve enfeksiyonları engellemek için çalışmalara başladıklarını açıkladı.

YORUMLAR

255

Hasan

23 gün önce

Markayı herkes tahmin ediyordur zaten

Vatandaş

25 gün önce

Coca Cola değilmi

Feraye

25 gün önce

Coca cola olduğunu herkes biliyor

Kara

26 gün önce

Dünyaca ünlü kolanın ne olduğunu niçin yazmıyorsunuz

Sessiz adam

25 gün önce

Aynen ya

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap