SON DAKİKA

Haber > Gündem > Arap medyası Erdoğan'ın Selman karşısında bu fotoğrafını servis etti!

Arap medyası Erdoğan'ın Selman karşısında bu fotoğrafını servis etti!

23 Haziran 2022 Perşembe - 16:47

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman karşısında boynunu büktüğü bir fotoğraf Suudi Arabistan medyası tarafından kullanıldı.

Türkiye’de bir ziyaret gerçekleştiren Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman Cumhurbaşkanı Erdoğan’la bir görüşme gerçekleştirirken Arap medyası Erdoğan’ın çok konuşulacak bir fotoğrafını servis etti.

Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın İstanbul'da bulunan Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'nda öldürülmesiyle Türkiye’de açılan dava skandal bir kararla Suudi Arabistan yargısına devredilmişti. Bu hamleden sonra Suudi Arbistan ile Türkiye arasındaki temaslar artarken Veliaht Prens Muhammed bin Selman dün Türkiye'yi ziyaret etme kararı aldı. Türkiye’ye gelen Selman Beştepe’de resmi bir törenle çok sayıda bakanın da katılımıyla karşılanırken Arap medyası da bu ziyarete büyük yer ayırdı.

ERDOĞAN’IN SELMAN GÖRÜŞMESİNDE SKANDAL BİR FOTOĞRAF SERVİS EDİLDİ

Basın mensuplarının yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen görüşmede ortaya çıkan bir fotoğraf görüşmenin önüne geçti.

Ülkeler arasındaki diplomatik ziyaretlerde beden dili oldukça önemli bir yere sahipken Suudi Arabistan medyasının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Prens Selman karşısında boyunu büktüğü bir fotoğrafı servis etmesi dikkatlerden kaçmadı.

SPA tarafından servis edilen fotoğrafta Veliaht Prens bin Selman ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tokalaşması esnasında boynunun bükük kaldığı an paylaşılırken özellikle seçilen bu fotoğraf tartışmaları beraberinde getirdi. Söz konusu fotoğraf "Ekselansları ve Cumhurbaşkanı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ikili bir görüşme gerçekleştiriyor" notuyla takipçilere aktarıldı

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap