AK Partili vekil Trabzonsporluları kızdırdı!

AK Partili milletvekilinin Fenerbahçe paylaşımı Trabzonspor taraftarını kızdırdı.

12.Aralık.2018
AK Partili vekil Trabzonsporluları kızdırdı!

Trabzonsporlu olarak bilinen Ahmet Hamdi Çamlı, geçen günlerde, sosyal medya hesabından, Fenerbahçe'nin durumu ile ilgili olarak bir paylaşımda bulunmuştu. Fenerbahçe'nin Akhisarspor'a 3-0 yenilerek, düşme potasına girmesinden sonra Çamlı, "Fenerbahçe düşme hattında! Bu tabloya, Trabzonspor bile razı gelmez, benim rakibim güçlü olmalı der! Yazık, Türkiye’nin kadim asırlık markası bir takımın bu hallere düşmesi, düşürenlerin utancıdır, Koç'luk değil, Reis'lik ve ruh başarıyı getirir" diye yazmıştı. Çamlı, paylaşımında Fenerbahçe'yi de etiketlemişti.

Bu twit kısa süre içerinde sosyal medyada yayıldı ve Trabzonspor taraftarı tarafından tepki ile karşılandı. Hem Milletvekili olarak hem de Trabzonspor taraftarı olarak konuyu bu şekilde yorumlaması sonrası Çamlı’ya tepkiler geldi.

Bir tepki de taraftarlar derneği’nden

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Çamlı'nın mesjını üzülerek karşıladıklarını ifade etti.

Dernek tarafından yapılan açıklamada, Çamlı için, "Fenerbahçe kulübünün şu anki durumu hakkında yorumlarda bulunması milletvekili ve Trabzon kimliğine yakışmadığını dile getiriyoruz" diye belirtildi.

İlgili Haberler